Diskuse > Rodina a Děti > Mléko
Název: Jen Titulky
Kategorie: Datum:   do  

Mléko

Lenka Dudiková
Ahojky maminky, chtěla jsem se zeptat muj malej pije 3x denně mléko. Pije ráno s grankem, po obede s grankem a v noci obycejné. Moje mamka tvrdi, ze mu davam mleko hodne co si myslite vy ?? Za den vypije tak cca 600 mleka
 Červenec 1, 2013  Zobrazení(139) 0
Zaregistruj se a přidej se!
Komentáře: Přidejte nový komentář dole nebo zmáčkněte "odpověz" pro individuální přispěvek.
Kateřina Stawarczyková Červenec 1, 2013
kdyz mu chutna proc mu ho nedoprat
Andrea Moravcova Červenec 1, 2013
Ja bych rekla,ze je to vporadku,moje mala vypije i litr mleka,protoze odmita umele mleko,doktorka mi to sama doporucila,ale davam ji plnotucne,to je tak nejlepsi
Kateřina Chytrá Červenec 1, 2013
Ahoj, myslím že je to v pořádku přesně jak píše Laska,je zdravé a u nás se taky pije na litry Big Smile kupujeme krabicové polotučné. Dcerku ještě kojím několikrát za den si přijde cucnout a dá si i kravské z obchodu takže toho vypije taky dost Smile když mu chutná tak proč mu to nedopřát Smile
Barbora Štěpánková Červenec 1, 2013
není mléko jako mléko, to co se dá koupit v obchodě, bych mlékem nenazývala, je to voda s hormony , antibiotiky a jiným svinstvem.. Sad Smile( malému jsou dva a kravské mléko zásadně odmítá sám i když jsem to zkoušela, snažím se kupovat kvalitní jogurty a jinak mléko do vaření ale jinak ho do něj nedostanu.. ale před nedávnem jsem objevila kouzlo domácích vyráběných mlék a brzy se chystám vyzkoušet. myslím, že takové rýžové, nebo mandlové mléko je daleko zdravější, nejen pro děti, ale pro nás všechny.. to co nám nabízejí na pultech není někdy ani napodobenina jídla :/
Lenka ukusova Červenec 1, 2013
Ahojky tak ja si myslim, ze mleko je zdrave a hlavne na kosti.-), muj pritel vypije treba 3krabice denne, a ja v tehotenstvi taky hodne pila, ale jak to je u deti? myslim si, ze je to v poradku.:-)
Poslední Fotky  

Poslední produkty

Zpět Nahoru